Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TELE-PROMO szczere opinie

Utworzony przez Dominika, 6 sierpnia 2018 r. o 15:05
PORAŻKA! KARY FINANSOWE, WRZASK, STRES, TO NIE JEST CALL CENTER TYLKO RZEŹNIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam na kasie, na produkcji, również na słuchawce ale nigdzie nie czułam się tak podle jak w telepromo. Nigdzie tak nie byłam robiona w bambuko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca bardziej wykańczająca niż niejedna fizyczna, kadra ma cie za śmiecia i wykrzykuje swoje "rady" zamiast wspomóc, olbrzymie kary finansowe, rotacja jak na karuzeli, jednym słowem masakra, to nie jest call center tylko psychiatryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Określając tą firmę mianem szamba byłbym niesprawiedliwy wobec szamba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYLĘGARNIA KŁAMCÓW, PRACA NIEWOLNICZA, UMOWA ZLECENIE A SKONSTRUOWANA BARDZIEJ SKOMPLIKOWANIE NIŻ CYROGRAF... Jak odejdziesz wcześniej niż po przepracowaniu minimum 2 miesięcy to kara finansowa często większa niż pensja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka ściema!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To "firma" opanowana przez bezwzględnych i cynicznych ludzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest miejsce dla lizusów i niepełnosprytnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychiczna wykańczalnia nie mająca NIC wspólnego z telemarketingiem. Gromada pryszczatej kadry wrzeszczy na Ciebie, poklepuje, ucinają pensje, Ukrainiec z błyskiem szaleństwa w oczach jako kierownik... Ja prdl... Rzeźnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA FIRMA PRZYNOSI WSTYD CAŁEMU TELEMARKETINGOWI!!! CHCESZ PRACOWAĆ? WSZĘDZIE TYLKO NIE TAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda nerwów i czasu. Niepewność i stres. Firma traktuje ludzi jak mięso armatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby było tak dobrze jak prezentuja na fb czy goworku to nie usuwaliby wszystkich negatywnych opini. Dla mnie to była najgorsza psychiczna wykanczalnia jak nie idzie to won do domu, żenujace nagrody dla dzieci... Zabrali mi z pensji prawie dwie stówy ;( teoretyczne stawki bardzo wysokie ale tylko w teorii. Odradzam. Sa lepsze call centra jeśli już musisz w telemarketingu to na pewno nie w tp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykańczalnia chamstwo jest tu zaletą. Kręcą na pieniądzach. Niepewność i stres. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że w Tele-Promo jak i w Poltelu można pracować od godziń popołudniowych do godziny 21:00, czy są jeszcze jakieś Call Center w Lublinie gdzie pracuje się póżnymi wieczorami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najgorsza firma w jakiej pracowałam. Powinna nazywać się: niepewność&stres
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się mega nie podobało. Praca polega na wciskaniu kitu. Wszytko co było na początku obiecywane okazało kłamstwem. Najgorsze jest to że te wszystkie pozytywne opinie to piszą oni sami. Tylko się za każdym razem inaczej podpisują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Omijać z daleka!! Najgorsze miejsce w jakim była! Ssma praca w sobie beznadziejna, wyzwiska jakie padają na słuchawce to coś strasznego. Tele Promo w Lublinie - słuchałam źle opinie, nke wierzyłam póki mke przekonałam się sama. Trenerzy, którzy jadą po wszystkich za brak wyników, kadra zmienia doe cały czas, chaos i oszukiwanie!! Obiecują piękne pieniądze, możliwość nawet do 24 zł, a tak naprawdę oszuści!! Dostałam prawie 100 zł mniej, niz powinnam, za co ? Nie wiem. W firmie tzw "Janki", kary pieniężne, za wszystko! Nie polecam! Odradzam!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że wszystkie źłe opinie na gowork.pl są zwyczajnie usuwane. Wszystko co niewygodne jest cenzurowane. A ludzie źle wypowiadający się na temat telepromo są atakowani. To chyba mówi samo za siebie jaka to firma, prawda? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze kręci lody to i zarobi więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Pani A. Która daje temu w garniturze, patol firma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...